Práce v Otto (work force)
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Amsterodam | Eindhoven | Haag | Rotterdam | Utrecht
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9   Dolů
 
Autor Téma: Práce v Otto (work force)  (Přečteno 862181 krát)
dannyf



Karma: 0
Příspěvků: 25


« Odpověď #75 : Leden 10, 2014, 05:33:04 pm »

Och chlapci, Vas je radost citat, prisambohu
« Poslední změna: Leden 10, 2014, 06:00:43 pm od dannyf » Zaznamenáno
ds
Host
« Odpověď #76 : Leden 10, 2014, 09:53:51 pm »

Vrat se k oveckam cobole, Tohle se te netyka
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #77 : Leden 11, 2014, 02:17:33 pm »

ja to povazuji za velmi zajimavou diskuzi my to vidime kazdy z jine strany ja ziji v Zahranici 30 let.Zil jsem v Zapadnim Berline v USA,HonKongu ted skoro 10 let v Amsterdamu.Obava jsem nazorem ze zaklad vseho a vsude je naucit se ten jazyk to je nejdulezitejsi
Zaznamenáno
ds
Host
« Odpověď #78 : Leden 11, 2014, 03:26:53 pm »

ty jsis si udelal nazor, jen podle toho co ctes na internetu, rikas, ze namas auto, nevadi v blokkeru prodavaj listek na vlak za 15 eur. kup si ho navstiv nejakej park popovidej si s tema lidma a uvidis. ja jsem pred otto pracoval jako elektrikar , stavel jsem lode super. to co jsem zazil u otto hnus ale myslim tim ty lidi. jejich jedina zabava je chlastat nebo hulit. kdyz nekdo napise , ze tam mel 700 euro, [cemuz se da verit] tak pocitej, najem, cesta do prace a zdravotni zaplaceny, 200 eur ti bohate staci na jidlo, zbiva 500 za rok mas 6000, zazadas na belastingdienst, dostanes zpatky dane rekneme 750 a zorgtoeslag asi taky tolik, takze mas nejakych cca 8000 eur{ nejsem extert na dane}. vymenis to doma a mas 200 000. v zemi kde [myslim cr] je min mzda  nevim kolik protoze me to nezajma rekneme 10000 je to dobry.jenze kolik lidi to takhle vydrzi, co myslis?Ja jsem se jazyk ucil, protoze tu chci normalne zit. v roce 2016 si muzu zazadat obcanstvi, protoze, kdyz pracujes u otto nejsi nikde prihlasenej a ty tu musis byt min 5 let
kdyz tady ctes toho kluka, co to zacal psat, tak se mu kazdej smeje, jenze ten kluk mysli jako normalni holandan mam co jist mam kde bydlet a vsechno ostatni je +, jenze tohle oni nikdy nepochopi a vic ti k tomu psat nebudu
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #79 : Leden 11, 2014, 04:37:21 pm »

ja nevym koho tim myslis ja mam  auto i motorku.Je pravda ze jsem sy nazor udelal podle co jsem cetl na internetu.Nevym komu staci 200EU na jidlo na mesim  popravde receneo me to nestaci sorry.To je pravda ze na  Holansky obcanstvy musis cekat 5 let to je normalni.Neplatim najemny protoze mam byt v osobnim vlastnictvy v Centru Amsterdamu a  bez uveru!Krome to ho mam jeste byt v Berline kde jsem taky hodne.Nejak to mychas dohromady diky bohu nepotrebuji  pracovat  protoze nejsem natom finacne spatne takze sito mohu dovolit nepracovat.Praci muzu myt okamzite u me byvale Firmy kde jsem drive pracoval.Nemam skouzky z Holanstiny,domluvym se dobre je pravda ze  mam nemecky aksent,mam skouzky s nemciny a s anglictiny tomy staci.Mesicni poplatky  kdyz vsechno zaplatim jsou okolo 800-900 EU +jidlo + obleceni + evt jiny vydaje.Vlakem jezdim jenom kdyz musim do Hagu na ceskou ambasadu tam jsem jel jenom jednou aute a najid  parkovani byl hrozny horo  jinak nejezdim vlakem
« Poslední změna: Leden 11, 2014, 05:58:51 pm od MilanAmsterdam » Zaznamenáno
ds
Host
« Odpověď #80 : Leden 11, 2014, 06:14:01 pm »

ja mysle zes psal, ze auto nemas, tak promin. ja auto momentalne nemam a je mi to jedno navic je to drahe krome toho vlaky jsou tu cisty a dostanes se vsude a kdyz si koupis ten listek tak je to skoro zadarmo ja pracuju a problem s tim nemam protoze me to bavi
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #81 : Leden 11, 2014, 07:48:31 pm »

zde v Amsterdamu nepotrebujes  auto ale  ja pendluji mezi Amsterdame und Berlinem a ja mam parkovacku pro Centrum/natu se ceka 5-7 let/
jinak bych auto prodal .Stejne ty lide zde to nepochopy co my piseme
Zaznamenáno
ds
Host
« Odpověď #82 : Leden 11, 2014, 08:21:34 pm »

rikas 800eur a neplatis najem divny, moje vydale najem 550 el 10 plyn 40 voda 15[ plati se jednou rocne] internet a kabel 70 fitnes 16 , kdybych te bral vazne tk bys musel mit ferari, porad machrujes s amsterdamem a berlinem nechapu a jidlo za 200 je normal
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #83 : Leden 12, 2014, 10:15:23 am »

ja nemachruji ja pisi tu skotecnost ja nevym kde ty bydlis kam chodis nakupovat, to mas 6,50 na den co zato koupis?Povoleni parkovani stoji 45 mesicne.Elektrika ,Plyn,voda  je 85 mesicne, zdravotni pojisteni stoji 145,- + 350  vlastni priplatek na Medikamenty,30 - na veci jako jsou prasky naprani,atd kde najdes zde v Amsterdamu v Centru Fitnis za 16 ,-,pojisteni stoji /Auto,Byt/65,-,UPC stoji 50,-,Sprava a udrzba s pojistenim  stoji 85,-. Dan s bytu je 71,-Zivot zde v Amsterdamu v Centru je 100% drazsi jak nekde na venkove nebo kde ty bydlis.Hodina parkovani zde stoji 4-5 EU kdyz si objednas nejakou firmu na opravu nebo neco tak to platis to si ta firma da do te ceny.Ja nemachruji ty machrujes kdyz pises ze jsi u Otto vydelaval 1800 cistyho ze mas statnici s Holanstiny/to musi vydet abych tomu veril,jak jsem pochopil nezijes zde dlouho jak jsito delal studovat na statnici pracovat na plny uvazek hmhm to jsi  dobry.Tja ze mam jeste byt v Berline tja my mame taky  Cinzak v Centru Prahy porodicich s moji sestrou. Rozdil je v tom ze ja ziji 30let  na zapade ja jsem odesel v 21 Letech do ciziny  nikdy jsem toho nelitoval je pravda ze jsem zato musel hodne zaplatit za tu svobodu.Kdyz my umrely Rodice nedostal jsem visum od Komunistu na pohreb ale to sem nepatri ja nevym jestli dokazes 49 letech skoncit spraci ja jsem to dokazal.Jsem nato hrdy ze nemusim pracovat abych prezil ale jenom pro moje hobby, cestovani a jiny krasny veci
Zaznamenáno
ds
Host
« Odpověď #84 : Leden 12, 2014, 11:25:23 am »

ty tvoje cisla mi nehrajou za 1 fitnes basic fit karta plati po celim holandsku asi 80 pobocek v amstru jsou 3za 2, zdravotni poj 88eur, od ledna snizeny na asi 70 nevim jeste jsem neplatil, jenze dostavam zpatky 700 rocne za3, nakupuju v lidlu a neziju na vesnici ale v nijmegenu v klidny casti napul cesty mezi krajem a centrem za4 podle toho co pises kolik mas penez tak nechapu proc resis prasek na prani, ktery stoji 3 eura za kilo, jestli platis tolik za energii tak mas doma but solarko nebo pestirnu marihuany, pracuji po- pa zacinam v 8 hod, jezdim po celim hol., kdyz mam skolu po, st tak mi naplanujou praci abych se dostal normalne domu a staci se najist. skola zacina v 18.30 konci 21.30 a zaplatila to za me radnice { ne kazda radnice plati} krome toho kazdou nedeli ke me chodi ucitelka 14-16 hod a to mi plati firma[ chtej me zbavi akcentu} ale vubec me nezajmas koncim
p.s nevadi mi kdyz nekdo lze ale je mi lito , kdyz tomu co rika i veri, jen takova poznamka nauc se psat cesky, je to hruza s bohem
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #85 : Leden 12, 2014, 12:24:38 pm »

takovy je zivot ze ja uz neumym psat cesky  ja cestinu nepotrebuji
Zaznamenáno
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #86 : Leden 12, 2014, 12:58:24 pm »

,ale jak ty to popisujes tak ty nemas stanici ale normalni inburgeringscursus to je pravda to ti plati radnice.Studium na statnicy trva 3 roky  je  hrozne drahy a to sy musis sam zaplatit .Tak nas tady neoblbuj . inburgeringscursus  je zaklad  a podklad ktomu aby jsi mohl  zazadat o holansky  obcanstvy.Ja se za muj akzent nestydim ja stim nemam zadny problem a nikdy nebudu zadat o holansky obcanstvy.J jasem si nestezoval ze platim3 UR za praci prasek ja jsem ti jenom popisoval jaky vydaje mam.To levny fitko je zde ale nema chut jed hodinu pres cely mesto.Vydaje na  energii tja stim se neda nic delat ja mam plynovy topeni
a zde v centru nema nikdo dvojite okna izolovani je zde take spatny protoze zde v Centru je to pod pamatkovou peci takze se vsechno musi delat s povolenim Mesta.Lid zde v Centru neni bohuzel zde v Centru je jenom dominantni AH aty diktuji ty ceny.To jsou ty nevyhody kdy  bydlis v Centru Centra Amsterdamu.
Ja si nestezuji s jedny strany mam kanal z druhy strany koukam na rijksmuseum
Zaznamenáno
Fijis
Noordwijk



Karma: 1
Příspěvků: 37



« Odpověď #87 : Leden 12, 2014, 01:24:57 pm »

No koukám jak blázen že ste se tu ds a MilanAmsterdam rozkecali.Mimochodem tuhle diskuzi sem založil, před registrací do Otto, abych dostal nějaké základní info o Otto agentuře a myslím že, když si to bude číst dálší člověk, který se rozhoduje jít do Otta (jak do NL,DE,CZE,SVK,MGR) tak mu to trochu pomůže.  Vlastní zkušenost už je pak o ničem. Z žádného jiného důvodu sem TUTO DISKUZI NEZALOŽIL.
Zaznamenáno

Kariera v Holandsku
ds
Host
« Odpověď #88 : Leden 12, 2014, 02:07:44 pm »

ja jsem ty tvoje prispevky cetl, kdyz jsi zacal psa a ja byl asi 3/4 roku pryct, nikdy jsem nereagoval ,ale kdyz ti nadavali tak mi te bylo lito. nejsem sice fanda otto, ale uznavam , ze kdyz jsem je potreboval, tak mi bohate poslouzily. v otto jsem poznal lidi, kteri mely zkusenost z jinych agentur a na otto nedali dopustit, mel jsi postel, sprchu, odvoz do prace, pracku a kde si uvarit penize chodily vcas, jediny co od tebe chtely, bylo abys ses zbudil, byl strizlivej a pracoval ty co nadavaj tohle nepochopily, ale tobe to nemusim vysvetlovat  cau
Zaznamenáno
ds
Host
« Odpověď #89 : Leden 19, 2014, 08:09:36 pm »

V posledni dobe jsem dostal nekolik reakci na muj [ dejme tomu duel s milanem] rad bych odpovedel, jenze me vase otazky padaji do spamu. pokud nekdo chce vedet vic at mi posle skype
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Netherlands.cz © 2024
O životě krajanů v Nizozemsku - Holandsku. Užitečné články a diskuze o životě, práci v Holandsku, ubytování, akcích nebo dovolené v Nizozemsku. Možnost organizování srazů nebo hledání spolujízdy z a do Nizozemska.

Odkazy | spolujizda | Autostop.sk | Autostop.pl | Zahnarzt München