Práce v Otto (work force)
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Amsterodam | Eindhoven | Haag | Rotterdam | Utrecht
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9   Dolů
 
Autor Téma: Práce v Otto (work force)  (Přečteno 860020 krát)
Fijis
Noordwijk



Karma: 1
Příspěvků: 37



« Odpověď #30 : Březen 14, 2012, 07:51:03 pm »

Ten park o kterym píšeš vím jen to ze nekteri lidi odsud z Noordwijku stěhují. Takže si myslím ze je to asi novy park bo sem o něm dosud neslyšel nic. Jinak každy park je v něčem dobrý i zlý. Musíš mít praci a udělat si pohodlí i v špatném ubytováni. Kdyby bylo na me tak chci dle bydlení tak Wijk aan Zee, Noordwijk, Hoogvliet, Diemen:) pak sou ale šeky kam bych jel kvůli praci, ale to sou horší podminky někdy pro žití.
Zaznamenáno

Kariera v Holandsku
ALEX12



Karma: 0
Příspěvků: 16


« Odpověď #31 : Duben 10, 2012, 04:54:44 pm »

Tyjo ty jsi mi doporučil samé v blízkosti Amsterdamu. To jsou dobré jen tam a ostatní jsou horší? Úsměv No uvidíme. Zítra jdu podepsat smlouvu a možná že už o víkendu pojedu. Tak pak dám vědět.
Jinak já už pracoval v Anglii apod. Byl jsem i v USA minulý rok a tam jak jsem přijel, bylo ubytování dobré. Pak bohužel nebyla práce, tak jsem jel jinde (i když když už jsem odjížděl tak zase něco bylo) tam jsme spali tři lidi na dvoulůžkovém motelu, což už bylo horší. Různě se to měnilo, někdy to bylo ok, někdy si spal na zemi. No jak jsem od tamaď odjížděl tak jsem narazil na takového podvodníka poláka, tak jsem spal na zemi na desce na stavbě. Úsměv
Zaznamenáno
ALEX12



Karma: 0
Příspěvků: 16


« Odpověď #32 : Duben 19, 2012, 06:54:18 pm »

Zdravím z Otta, z kurzu na VZV mě a ještě jednoho po třech dnech vyhodili, i když jsme to uměli (asi měl blbou náladu), takže řídit to umím akorát nemám papíry. A i přesto dělám ve skladu řidiče vozíku (paletového). No coment. Jinak pohoda  Valím oči! Super!
« Poslední změna: Duben 19, 2012, 06:56:13 pm od ALEX12 » Zaznamenáno
Fijis
Noordwijk



Karma: 1
Příspěvků: 37



« Odpověď #33 : Duben 25, 2012, 03:23:24 am »

A na jakem si parku?a v jake firme?
Zaznamenáno

Kariera v Holandsku
ALEX12



Karma: 0
Příspěvků: 16


« Odpověď #34 : Duben 25, 2012, 03:57:09 pm »

Ahoj jsem v Den Bosch ve firmě Van Oers, no nevím, ale po týdnu, protože pracujeme i v mražáku jsem marod. Tak se uvidí jak budu pokračovat ...
Zaznamenáno
Chaotic



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #35 : Duben 27, 2012, 02:25:54 pm »

Zdravím,

boli sme s kamošom na pohovore v OTTO v BB a pricestujeme do holandska za 2-3 tyzdne ...

Ako to je teraz s agenturou OTTO ? je to všetko v pohode ? našiel som dost negativnych recenzii na agenturu a tak mame obavy že to bude odrb... Dajte vedieť kto ste momentalne v Holandsku (Nizozemsku) a pracujete cez Otto ako sa Vám darí budeme vďačný... poprípade po pricestovaní môžeme dať aj niekde stretko...

Vďaka za odpovede. Čus
Zaznamenáno
jaromirxx



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #36 : Duben 27, 2012, 09:41:54 pm »

OTTO=nejvetsi shit co muze byt Nikdy jsem tam sice nepracoval ale zachranoval Polaky kdyz prchali s mou pomoci v mem (vetsim)aute a co jsem slysel od nich-rovna se des a hruza Jinak OTTO je proste podvod na naivky a odkazy lidi co jsou spokojeni v teto spine jsou umele vytvoreny touto firmou Jedte do NL a par dni na hostelu pri konzultacich s agenturami se vam vyplati vic nez OTTO! Neřeknu nic
Zaznamenáno
ALEX12



Karma: 0
Příspěvků: 16


« Odpověď #37 : Duben 30, 2012, 03:54:17 pm »

OTTO je celkem v klidu, nestěžuju si. Jediné co mě štve, je že nechytnu na pokoji internet. Plánuju tu zůstat přes OTTO tak maximálně půl roku jak mi platí smlouva a pak se uvidí. Spíš bych jel do Německa, ale na to potřebuju jazyk (umím jenom anglicky).
Zaznamenáno
ALEX12



Karma: 0
Příspěvků: 16


« Odpověď #38 : Duben 30, 2012, 03:56:24 pm »

OTTO=nejvetsi shit co muze byt Nikdy jsem tam sice nepracoval ale zachranoval Polaky kdyz prchali s mou pomoci v mem (vetsim)aute a co jsem slysel od nich-rovna se des a hruza Jinak OTTO je proste podvod na naivky a odkazy lidi co jsou spokojeni v teto spine jsou umele vytvoreny touto firmou Jedte do NL a par dni na hostelu pri konzultacich s agenturami se vam vyplati vic nez OTTO! Neřeknu nic
Máš nějáký tip na agentůry? Budu moc rád. Jinak OTTO se dá.
Zaznamenáno
Fijis
Noordwijk



Karma: 1
Příspěvků: 37



« Odpověď #39 : Květen 03, 2012, 12:16:22 am »

for ALEX: Kdyz si tam nikdz nepracoval, tak nemuzes soudit....takze davej rady a ne famy:D
mimochodem Otto se lepsi a kdyz se snazis tak pak zijes perfektne Smích
« Poslední změna: Květen 23, 2012, 08:13:34 pm od Fijis » Zaznamenáno

Kariera v Holandsku
Fijis
Noordwijk



Karma: 1
Příspěvků: 37



« Odpověď #40 : Červen 02, 2012, 04:09:44 pm »

Party Noordwijk:) Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno

Kariera v Holandsku
ALEX12



Karma: 0
Příspěvků: 16


« Odpověď #41 : Červen 15, 2012, 05:48:13 pm »

Byl jsi na Otto party? Smích
Zaznamenáno
Fijis
Noordwijk



Karma: 1
Příspěvků: 37



« Odpověď #42 : Červen 22, 2012, 12:19:34 pm »

NA Otto party sem nebyl, bo sem byl na ceste z 3 tydeni placene dovolene do holandska zrovna v tu dobu. Mimochodem, kdyby to tady cetl nekdo, kdo ma moznost nejakeho privatu pro dve osoby resp. par v okoli Leiden, Rijnsburg,Ktwijk, Noordwijk, tak rad uvitam nejake informace. Shanim to pro sebe a svou pritelkyni. Cca od rijen listopad 2012. Mejte se fajn Škleb
Zaznamenáno

Kariera v Holandsku
Fijis
Noordwijk



Karma: 1
Příspěvků: 37



« Odpověď #43 : Červenec 23, 2012, 04:17:09 am »

Rok a pul u Otto company:) danke well a fáze B;)
Zaznamenáno

Kariera v Holandsku
Fijis
Noordwijk



Karma: 1
Příspěvků: 37



« Odpověď #44 : Srpen 08, 2012, 04:41:00 am »

Wow v obdodi velkych prazdnin je obrovsky prival slovenskych spoluobcanu do Otta a to znamena, ze jich spousta prijelo i do Noordwijku, parada a vsichni vitejte na pracovni dovolene, kdyz je pekne pocasi Úsměv Škleb
Zaznamenáno

Kariera v Holandsku
Stran: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Netherlands.cz © 2024
O životě krajanů v Nizozemsku - Holandsku. Užitečné články a diskuze o životě, práci v Holandsku, ubytování, akcích nebo dovolené v Nizozemsku. Možnost organizování srazů nebo hledání spolujízdy z a do Nizozemska.

Odkazy | spolujizda | Autostop.sk | Autostop.pl | Zahnarzt München