Práce v Otto (work force)
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Amsterodam | Eindhoven | Haag | Rotterdam | Utrecht
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9   Dolů
 
Autor Téma: Práce v Otto (work force)  (Přečteno 862088 krát)
Fijis
Noordwijk



Karma: 1
Příspěvků: 37



« Odpověď #45 : Září 29, 2012, 02:13:54 am »

Tak by mě zajímalo, kolik lidi se po přečtení tohle psaní o Otto, do Otta odhodlal jít pracovat a uspěl či neuspěl:)Co??? Já sem naverboval nejlepší kamarádku, která přijede za deset dni a pracovat snad začne od 16.9. Držte palce, kdo čtete;)))
Zaznamenáno

Kariera v Holandsku
Sandysjr



Karma: 0
Příspěvků: 4


« Odpověď #46 : Říjen 24, 2012, 12:05:57 pm »

Nazdar, neměl bys kontakt na nějakýho supervisora? Jsem už skoro 3 měsíce doma a schánim teď už cokoliv. Dělal sem v Terneuzenu v Linexu a společnost padla, když sem byl na firemní třítýdenní dovolený, tak sem doma a schánim, práce se najít přes agentury dá ale chtějí nesmyslný poplatky za nic.
Pod podobnou agenturou jako otto sem už dělal možná si slyšel o Wijco. Ale je to jak píšeš pokud se neozveš tak tě natáhnou, jinak ae docela dobrý a novou práci sem si našel za dva měsíce, takže plánuju teď něco podobnýho, akorát potřebuju něco do začátku.
Díky....
Zaznamenáno
r.jones



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #47 : Říjen 30, 2012, 08:51:30 am »

Zdravím, Všechno co tady Fijis píše jsou úplné nesmysly a nic z toho co je tu uvedeno není pravda, podívejte se raději na nějaké jiné fórum, nevím co je tenhle člověk zač a zda vůbec někdy pracoval v Otto nebo je to jen nějaký blázen z agentury, což je pravděpodobnější a proto píše tyhle ty bláboly, do Otta přijedete a je to opravdu, tak jak se dočtete i jinde, jeden velký chaos, dorazíte do bývalých kasáren, kde si připadáte jak v hororu, smrad, špína, všude narazíte jen na ožralé a zfetované Poláky, manažeři, které absolutně nic nezajímá a jsou spíše k smíchu, když se na něco zeptáte, tak je ukřivděn, že na něho mluvíte Anglicky a ne Polsky a to vaše dobrodružství teprve začíná, momentálně je v Otto víc jak 700. lidí bez práce, ale kvůli dotacím není problém přibírat nové a nové zaměstnance a to jestli máte nebo nemáte práci nikoho nezajímá, odkáží vás na planning a tam když zavoláte, tak vám rádi řeknou nějakou tu pohádku (na vás prostě kašlou) atd. jsem tu momentálně měsíc, ale tohle nemám zapotřebí, příští týden jedu zpátky domů a pokud můžu něco poradit, tak sem vůbec přes Otto nejezděte a ani o této agentuře vůbec neuvažujte.
Zaznamenáno
martinnn



Karma: 1
Příspěvků: 24



« Odpověď #48 : Listopad 01, 2012, 11:54:06 am »

ten fijis je nejaky psychopat atd. ako vacsina v OTTO ! musi to byt riadna pretvarka ten fijis inak nevidim  ziaden doivod preco sa tam tak dlho drzi...netreba si ho vsimat...prajem mu  nech snim OTTO dobre vyjebe...
Zaznamenáno
Fijis
Noordwijk



Karma: 1
Příspěvků: 37



« Odpověď #49 : Leden 05, 2013, 05:17:05 am »

Je to sice forum, ale vzkaz pro poslední dvě individua co mě komentují a lehce uráží!!!!ten kdo nemá trochu osobni sebedůvěry, v Otto pracovat nemůže a na tož s lidmi z jiných států! Když mate tak strašně super vědomosti a schopnosti viz. Popis mé osoby. Zvu vás na pivo do Noordwijku! Můžete se přesvědčit sami a pak tiše nebo hlasitě žasnout!!!a jupi čeká mě mesic placená dovolena;)))
Zaznamenáno

Kariera v Holandsku
ALEX12



Karma: 0
Příspěvků: 16


« Odpověď #50 : Leden 23, 2013, 03:06:33 pm »

Já jsem dělal pro otto a byl jsem spokojený. Ale to bylo spíš tím, že jsem nenáročný a poláci mi nevadí.
Zaznamenáno
Fijis
Noordwijk



Karma: 1
Příspěvků: 37



« Odpověď #51 : Únor 01, 2013, 02:45:38 am »

A dva roky u Otta a žiju stále:-)))
Zaznamenáno

Kariera v Holandsku
Don



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #52 : Únor 27, 2013, 01:07:54 pm »

Hele kámo,já si myslím,že jsi úplně mimo mísu!!!!!!!!Ty vůbec nevíš,co je dobrá agentura.Já v Holandsku prošel vícero agenturami a myslím ,že otto je ten největší humus co kdy byl!!!!!!!!Já tam sice nikdy nepracoval,ale mí spolupracovníci, kteří měli bohužel tu zkušenost hořce litovali téhle zkušenosti..Nevím co hulíš za matroš,ale asi musí bejt dost silnej kdyžto tu tak klidně píšeš.Hele nechci tě nijak urážet a v podstatě proti tobě nic nemám,ale pracovat za 9eur a ještě tu psat,že máš placenou dovolenou je docela velký ulet!!!To mi příde dost ujetý!!!Nechci se nikoho dotknout,ale přes tuhle agenturu můžou pracovat jen zoufalci,kteří neumí bud jazyk nebo kteří nic neumí! ;)Jinak přeji hezký den.... Škleb
Zaznamenáno
slunicko22



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #53 : Duben 17, 2013, 03:02:07 pm »

Práce v Otto!! ano to jsou pouze a pouze sliby!! Ještě jsme ani neodjeli a jak tak vidím to jednání ani neodjele, protože Otto má problém s tím že chceme jet vlastním autem... proč? mají snad nějáké dotace za to že lidi nacpou do autobusu student agency? no asi jo protože jinak si to neumím vysvětlit! proč je problém jet ve dvou? no už jsme jim ve všem možném ustoupili a připadá nám že si snad z nás dělejí srandu! tohle je agentura opravdu za všechny peníze! hnus! Hněv Hněv Hněv
Zaznamenáno
Balic23



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #54 : Duben 23, 2013, 10:53:52 am »

No zas tak hrozný jak tu někteří píší to není,za prvý se musíš umět ozvat Úsměv Já byl v tom německu (myslíš že vo Wezze) asi tejden a pak mě odvezly do Teer Aar,super ubytko chatky max pro 4 (ja byl ve 2)práce v Bakkeru taky super a pokuty? Ano když nejdete do práce tak se nedivte,ale že by tam někdy byla špína,smrad atd co tu někteří píší ? V tom Německu když nechceš bejt tak tam nebudeš,oni tě převezou jinamjá byl u Otta celkem spoko,i kldyž mi bylo 20 a neměl sem právo na plný vejplaty dalo se to v pohodě přežít :-)
Zaznamenáno
Balic23



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #55 : Duben 23, 2013, 10:56:11 am »

zdar peoples,jedu teprv do olmíku s papírama ;)a pak snad holand,hej nevite jestli se platí neco dopredu v agency?


Ahoj známej u nich pracuje a říkal že to jde, ubytování mají po dvou ..udajne se to zlepsilo od doby nez to bylo predtim, sou tam polaci i slovaci ale i cesi mezi nima. Ohledne penez to nebude zadna slava pokud si chces vydelat pochybuji, taky sem delala za 5euro a je to fakt na preziti.
U nich neni pravidelan prac.doba..to asi u zadny agentury..takze pak je to taky tak ze muzes mit malo hodit a nic z toho. Za ubytováni si berou tolik jako by si dal bezne kdyby si bydlel nekde s 2-3 lidma cca 360E na mesic.Neni malo ale neni to ani hodne.
Blbost ve smlově máš věk a kolik mužeš miimálně brát takže když ti nebylo víc jak 23 tak se nediv že mákáš za 5 euro :-)
Zaznamenáno
nikussss



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #56 : Duben 29, 2013, 12:38:06 pm »

uz si tam ? ako tam je Co???
Zaznamenáno
Beata95



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #57 : Květen 21, 2013, 05:04:51 pm »

Dobrý deň Úsměv s kamarátmi by sme chceli ísť na brigádu do Holandska cez OTTO, tak by som chcela vediet neaké nove recenzie na tuto agentúru a nato ako tam je...Ďakujem Úsměv
Zaznamenáno
Fijis
Noordwijk



Karma: 1
Příspěvků: 37



« Odpověď #58 : Leden 07, 2014, 01:15:25 am »

Zdravim všechny čtenáře  této diskuze:-) Máme tu rok 2014 a já sem stále u otta v lednu tomu budou už tři roky, sám sem tomu nevěřil že tam tak dlouho vydržím,ale vzhledem ke všem okolnostem sem stále v rámci peněz spokojený. Bydlím už 10 měsíců na privátě s přítelkyní za 880e na měsíc, což je hooodně, ale sem 8 km od práce, kterou mám 2 roky stejnou a plat se mi od začátku, kdy sem bral 8.41e/hodina zvýšil na 10.19 v hrubém, jelikož mám práci trochu jinou, díky tomu že sem byl aktivní a dokážu se jakš takš domluvit anglicky (ted´už i polsky a začínám se učit holandsky). Dělám pouze noční směny a to bud od 00:00 do páté ráno a nebo od 15:30 do dvou, kde mám i procentuální navýšení hodinové mzdy a to 25,40,70 a v neděli 100%. | Momentálně sem byl na třetí dovolené v roce, celkem 9 týdnů, což mi přijde pěkné. To co se děje na ubytovnách Otto je někdy pěknej děs co slyším od spolupracovníků, ale zavedli novou kontrolu nad ubytovnama a asi se to bude zlepšovat k lepšímu, bohužel je vždy všechno o lidech a někteří manažeři vedou svuj park katastrofálně aněkteří zase dobře. Problemy sou ale všude. Je jasné že každý má své zkušenosti s Ottem, já sám mám dobré i zlé,ale naštěstí to všechno dohromady pro mě funguje dobře. Tak těm kteří se chystají do Otta přeji hodně zdar. Štastný Nový rok
Zaznamenáno

Kariera v Holandsku
MilanAmsterdam
Host
« Odpověď #59 : Leden 07, 2014, 08:12:19 am »

bohuzel  oficialni rec je Nederlands ale nejdulezitejsi je Anglictina, ikdyz vsechni holandani maji dobre zaklady v nemicne nikdo stebou nezacne mluvit  nemecky
a servou.To je tezky ja to chapu s tou nemeckou aroganzi ze zacinajy automatycky mluvit nemecky.Presto ze mpje Nederlands neni spatna zacnu automaticky mychat nemeckou gramatyku a muj nemecky dialekt to oni poznaji tak zacnou mluvit nemecky ale ......
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Netherlands.cz © 2024
O životě krajanů v Nizozemsku - Holandsku. Užitečné články a diskuze o životě, práci v Holandsku, ubytování, akcích nebo dovolené v Nizozemsku. Možnost organizování srazů nebo hledání spolujízdy z a do Nizozemska.

Odkazy | spolujizda | Autostop.sk | Autostop.pl | Zahnarzt München