Stěhuju se do Holandska a přátel není nikdy dost... :)
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Amsterodam | Eindhoven | Haag | Rotterdam | Utrecht
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Stěhuju se do Holandska a přátel není nikdy dost... :)  (Přečteno 64653 krát)
tristamine



Karma: 0
Příspěvků: 1



« : Červen 25, 2011, 10:48:10 am »

Ahoj lidi, 1.července se stěhuju do Holandska a první 3 týdny mám volno na zábavu, cestování, akce, party a poznávání. Ráda bych poznala lidi žijící kdekoliv v Holandsku, kdo by se chtěl seznámit, pokecat, ukázat mi něco z Holandska co ještě neznám nebo prostě jen zajít na kávu... Úsměv Je mi 19, jsem z Čech a protože přátel není nikdy dost, budu se těšit na všechny reakce Úsměv Pa Karol
Zaznamenáno
samholandan1



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #1 : Srpen 24, 2011, 05:49:57 pm »

Ahoj ja bzvam blizko utrechtu akosa dari?
Zaznamenáno
CanaPetra



Karma: 1
Příspěvků: 19


2008


« Odpověď #2 : Srpen 26, 2011, 09:22:30 am »

 Mrknutí ahoj a do jakého města Co???Úsměv
Zaznamenáno

:-)
HelenUK



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #3 : Září 17, 2011, 12:37:13 pm »

Ahoja,
me je 18, jsem v Leiden, jsi jeste v Holandsku, jestli jo, kde?
H.
Zaznamenáno
CanaPetra



Karma: 1
Příspěvků: 19


2008


« Odpověď #4 : Září 17, 2011, 03:37:08 pm »

Ahoja,
me je 18, jsem v Leiden, jsi jeste v Holandsku, jestli jo, kde?
H.

ahoj
jsem v centru Amsterdamu...obcaj jezdim pracovat na Nordwijk
v Laidenu sem byla moc krásny mesto...mám tam kamoskku
budu tady urcite az do Vánoc,co ty?
napis pa
petra
Zaznamenáno

:-)
bonbon



Karma: 0
Příspěvků: 13


« Odpověď #5 : Září 22, 2011, 02:46:19 pm »

Ahoj, my odjíždíme za prací do NL ted v rijnu.... nevedela bys o nejakem ubytovani Co??? Diky
Zaznamenáno
CanaPetra



Karma: 1
Příspěvků: 19


2008


« Odpověď #6 : Září 23, 2011, 11:35:54 pm »

Ahoj, my odjíždíme za prací do NL ted v rijnu.... nevedela bys o nejakem ubytovani Co??? Diky

No s ubytováním tady je to dost problem ..troufnu si rict ze bez známejch tu tezko sezenete ubytování a uz vubec ne levny....známej teda sehnal pokoj na stránce..http://www.huurprofielen.nl/ ale je to cely v nl .
Pak tu sou udajne realitky ale ty pod 1200euro nic dobryho nesezenou+od vás vyberou depozit! ..presne ale nevim jak fungujou jen ze je to drahy..mi sme se ptali v praci takze nam pommohl vlastne uplne cizi clovek jinak se tu na nas kazedej v...a totu zname dost lidí.  jde o to porozumet Dutch kontraktu a mit ho nejak pravne osetrenej,.jinak neverit nikomu kdo nabizi prislis pekny a levny ubytovani ale i tak drahé, sou schopny chtit zalohu,nebo vam daj blby klice.. to takovej mistni job:-)
takze bohuzel neporadim ti nic jen toto..obcas vime o bytech ale vse je to nad moje sily to resit a vetsinou se to pohybuje nad 1000e/mes
hodne stesti
a jestli se to podari dejte vedet
 
Zaznamenáno

:-)
bonbon



Karma: 0
Příspěvků: 13


« Odpověď #7 : Září 25, 2011, 11:39:46 am »

No my jsme 4 takze pro nas neni problem dat dohromady treba tech 1200€ mesicne. Myslel jsem jestli nemas nekoho znameho, ktery by nam neco nabidnul. Jedeme ze zacatku pres agenturu ale ta chce prave 300€mesicne a neverim tomu ze to ubytovani za neco bude stat. A ty bydlis kde ?
Zaznamenáno
CanaPetra



Karma: 1
Příspěvků: 19


2008


« Odpověď #8 : Září 25, 2011, 02:53:16 pm »

No my jsme 4 takze pro nas neni problem dat dohromady treba tech 1200€ mesicne. Myslel jsem jestli nemas nekoho znameho, ktery by nam neco nabidnul. Jedeme ze zacatku pres agenturu ale ta chce prave 300€mesicne a neverim tomu ze to ubytovani za neco bude stat. A ty bydlis kde ?

ahoj
no a od jake agentury jedete? vetsinou to za to nestojí ..to je pravda,nás agentura ubytovala v 6 lidech v garáži ...otto ubytuje prej po dvou sem slysela...jine ag. neznam
no znám ale neverim tem lidem...nikomu bych to radeji nedoporucila oni stejne ted neví a já ty lidi pořádne neznám me osobně nic nevyresili...takze bohuzel budete muset hledat az prijedete..sem to je lepsi ptát se v práci holandanu nebo proste kolegu z práce ..to je jedina sance..sami uvidite ze to neni jednoduchy..já bydlím přímo v centruamstru kousek od námestí.
Zaznamenáno

:-)
bonbon



Karma: 0
Příspěvků: 13


« Odpověď #9 : Září 26, 2011, 09:33:46 am »

Ahoj,
právě že jedeme přes OTTO. A tam se bojíme těch podmínek pro to ubytování. Hele nemáš ICQ, skype nebo FB abychom mohli komunikovat ?? Měj se díky :-)
Zaznamenáno
CanaPetra



Karma: 1
Příspěvků: 19


2008


« Odpověď #10 : Září 26, 2011, 01:31:22 pm »

Ahoj,
právě že jedeme přes OTTO. A tam se bojíme těch podmínek pro to ubytování. Hele nemáš ICQ, skype nebo FB abychom mohli komunikovat ?? Měj se díky :-)

ahoj mam skype icq i Fb ale obcasm i tu fb nefunguje....kdyztak tam me najdes jako PETRA SHOTH DE CANAPE...na emailu canape[zavináč]seznam.cz icq vubec nezapinam mame tu desne pomalej net a nekdy v tejdnu vubec nefunguje...a zpomaluje pc jeste vic...ideální fb teda a skype tez mam jen na psani pac na volani je slaby signal..jak kdy...a tam sem jako DeCanape shoth.
na fb ale koukam porád...jo s tím ubytovánim u otto no jak sem ti asi psala jeden clovek s kterym si pisu mi naposled psal ze maj docela dobrý ubytováni to totiz bylo driv ze to bylo nejaky hnusny asi to zlepsili a psal ze ubytovavaj po dvou místnost...tak aspon soukromi na spani jinak asi budete mit vsechno spolecny.
Zaznamenáno

:-)
Kesa



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #11 : Září 26, 2011, 01:54:29 pm »

Ahoj,
uz jsem tady psala ohledne ubytovani,v Amsterdamu je mozne,ze jsou takove palby 1200 mesicne a tak.ja bych se podivala blizko Amsterdamu do tech mestecek a obci.Je to levnejsi a doprava do prace vyjde na stejno.Z Amsterdamu i kdyz mate praci pod nosem se autem budete plantat nejmene 20 minut v zacpe... Ja bydlim v Almere,muzu jen pochvalit.Najem za cely dum 130m2 se zahradkou a inkasem je necelych 1000euro.kdo chce mensi domecek nebo byt,muze samozrejme sehnat i levneji.Ja to mam pres LUXORWONEN.nl nebo zkuste YMERE.nl maji tady strasne moc agentur a da se s nimi i domluvit na smlouvu jen na 6 mesicu,ale depozit budou chtit urcite (ten ale dostanete zpet).
Zaznamenáno
bonbon



Karma: 0
Příspěvků: 13


« Odpověď #12 : Září 26, 2011, 07:23:13 pm »

Děkuji za info o stránkách zkusím něco najít. Pro nás je důležitý mít kde ze začátku přespat neboť anglicky umíme tak si pak najdem ale jde o ten začátek. Nevíš jetli někdo u vás v okolí nepronajíma byt nebo dům? My jsme ochotni dát 1200€ mesicne .... jinak muj e-mail je bonbon.honza[zavináč]seznam.cz a nebo Facebook Jan bonbon Jirák.
Děkuji za odpověď
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Netherlands.cz © 2024
O životě krajanů v Nizozemsku - Holandsku. Užitečné články a diskuze o životě, práci v Holandsku, ubytování, akcích nebo dovolené v Nizozemsku. Možnost organizování srazů nebo hledání spolujízdy z a do Nizozemska.

Odkazy | spolujizda | Autostop.sk | Autostop.pl | Zahnarzt München