Nabídka spolupráce
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Amsterodam | Eindhoven | Haag | Rotterdam | Utrecht
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Nabídka spolupráce  (Přečteno 17398 krát)
Pavel Malinsky



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Říjen 09, 2015, 02:01:15 pm »

Měl by někdo zájem o spolupráci prodávat dětské koberečky Pat a Mat /Buurman en Buurman/? Máme exkluzivní licenci pro prodej v Holandsku a jsme výrobci. Koberce /5 motivů/ mají rozměry 95 x 133 cm, jsou olemované a vespod pogumované. Uvítáme spolupráci pro velkoobchodní zastoupení pro další prodej, případně i o prodej formou stánkového prodeje v předvánočním období.


* detsky-koberec-pat-a-mat-naradi-5.jpg (113.3 KB, 1000x662 - prohlédnuto 344 krát.)

* detsky-koberec-pat-a-mat-auto-5.jpg (109.51 KB, 1000x662 - prohlédnuto 371 krát.)

* detsky-koberec-pat-a-mat-motorka-5.jpg (114.01 KB, 1000x662 - prohlédnuto 371 krát.)

* detsky-koberec-pat-a-mat-zed-5.jpg (109.84 KB, 1000x662 - prohlédnuto 370 krát.)

* detsky-koberec-pat-a-mat-skakaci-panak-7.jpg (124.37 KB, 1000x662 - prohlédnuto 379 krát.)
« Poslední změna: Říjen 09, 2015, 02:12:29 pm od Pavel Malinsky » Zaznamenáno
Zfree
Host
« Odpověď #1 : Říjen 13, 2015, 07:13:26 pm »

Dobry vecer pane Malinsky
Dnes jsem na strankach netherlands.cz objevil vasi ojedinelou nabidku spoluprace a to prodej kobercu s motivy Pat a Mat na holandskem trhu, ktera mne svou naplni zaujala. Rad bych se o moznosti a podminkach spoluprace dozvedel vice. Nejsem velkoobchodnik ani majitel obchudku,  za to mam zkusenosti s praci na trzich v Amsterdamu a Amstelveen,  castecne hovorim holandsky, orientuji se v Holandsku,  zil jsem zde a studoval.  Jsem spolehlivy,  mam velmi prijemne a prirozene vystupovani,  cenim si novych poznatku na poli obchodnim. 
Zasilam vam svou email adresu: sendtozfree[at]email.cz  a tesim se na vasi odezvu.
 Samozrejme bych vam vzapeti poslal sve CV s blizsimi udaji o mne.

S pratelskym pozdravem

Zdenek Svoboda

Hradec Kralove/Amsterdam
« Poslední změna: Listopad 08, 2015, 08:32:38 pm od David » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Netherlands.cz © 2024
O životě krajanů v Nizozemsku - Holandsku. Užitečné články a diskuze o životě, práci v Holandsku, ubytování, akcích nebo dovolené v Nizozemsku. Možnost organizování srazů nebo hledání spolujízdy z a do Nizozemska.

Odkazy | spolujizda | Autostop.sk | Autostop.pl | Zahnarzt München