Hladame au-pair
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Amsterodam | Eindhoven | Haag | Rotterdam | Utrecht
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hladame au-pair  (Přečteno 19835 krát)
varas



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Květen 24, 2015, 02:42:36 pm »

Ahoj,
mame dve deti a hladame mile au-pair dievca.
Nastup je mozny v kratkom case, na 3-4 mesiace, prip. aj dlhsie.
Viac informacii zaslem sukr. postou.
Zaznamenáno
veronika21



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Květen 27, 2015, 10:59:53 am »

Ahoj Úsměv

Mé jméno je Veronika, je mi 21 let a dneska jsem se přestěhovala do Amsterdamu a scháním práci.  Děti mám velice ráda navíc mám velké zkušenosti s hlídáním například mých nevlastních sester jedna má 3 roky a druhá 5 let. Dále jsem hlídala děti od kamarádky od jejích narození.

Prosím pokuď stále hledáte au pair budu ráda když mě budete kontaktovat, můžu Vám pak zaslat foto na e-mail a vše co budete potřebovat.

Děkuji
Veronika Bulková
Zaznamenáno
jakub olach



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Květen 27, 2015, 09:40:01 pm »

Dobry den
Mal by som zaujem o vasu ponuku pre moju priatelku , ja som momentalne v Amsterdame a hladam jej brigadu na 2-3 mesiace ma 24 rokov, ovlada AJ, studuje na vysokej skole  a zboznuje deti  Úsměv
za skoru odpoved vopred dakujem
s pozdravom Jakub Olach
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Netherlands.cz © 2024
O životě krajanů v Nizozemsku - Holandsku. Užitečné články a diskuze o životě, práci v Holandsku, ubytování, akcích nebo dovolené v Nizozemsku. Možnost organizování srazů nebo hledání spolujízdy z a do Nizozemska.

Odkazy | spolujizda | Autostop.sk | Autostop.pl | Zahnarzt München