Hledám práci, fabrika nebo kancelář
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Amsterodam | Eindhoven | Haag | Rotterdam | Utrecht
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám práci, fabrika nebo kancelář  (Přečteno 14579 krát)
MartBerg



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Prosinec 15, 2014, 03:40:05 pm »

Zdravím,

rád bych se zkušenějších pozeptal, jak se dá získat práce například v nějaké fabrice? Mám sice vystudovanou VŠ a i praxi (pracoval jsem jako projektový manažer v ČR) a hovořím plynně anglicky, ale přesto se mi nedaří najít zaměstnání. Úspory se ztenčují a začíná mi téct do bot.
Zajímalo by mne tedy, jak se dá najít práce v nějaké fabrice, u linky, apod., kde bych mohl pracovat i bez znalosti holandštiny? Máte někdo nějaký tip na agenturu, která zprostředkovává dané práce, nebo je vhodnější psát přímo do jednotlivých firem? Máte někdo nějaké info, které by mi mohlo být ku prospěchu?
Žiju blízko Amsterdamu, takže cokoli v lokalitě Severního Holandska nebo Utrechtu.
Moc děkuji! M. Bergmann
Zaznamenáno
xxxxxx
Host
« Odpověď #1 : Prosinec 15, 2014, 08:07:03 pm »

fabrika nebo kancelář
Docela dobrej rozptyl, to je jako kdyz dite pise jeziskovi chtel bych Rolexky ale kdyby to nevyslo tak alespon lentilky
Zajimalo by me, kdy sem prestanou jezdit exoti na blind
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Netherlands.cz © 2024
O životě krajanů v Nizozemsku - Holandsku. Užitečné články a diskuze o životě, práci v Holandsku, ubytování, akcích nebo dovolené v Nizozemsku. Možnost organizování srazů nebo hledání spolujízdy z a do Nizozemska.

Odkazy | spolujizda | Autostop.sk | Autostop.pl | Zahnarzt München