Mobilni Internet jako nahrazka klasickeho pripojeni
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Amsterodam | Eindhoven | Haag | Rotterdam | Utrecht
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Mobilni Internet jako nahrazka klasickeho pripojeni  (Přečteno 38421 krát)
Berla



Karma: 0
Příspěvků: 3



« : Červenec 14, 2013, 07:07:03 pm »

Zdravim,

Pred 2 tydny jsem se prestehoval do Berlina. Zatim jsem v byte poskytnutem mym zamestnavatelem, ale na konci mesice se budu stehovat do podnajmu, ktery jsem si dnes nasel. V nem neni pripojeni k Netu.

Cekam, ze v najmu budu prebyvat mene nez 1 rok. Proto si rikam, ze asi bude snazsi vyresit Internet pomoci predplaceneho mobilniho pripojeni nez se papirovat a upisovat s Deutsche Telekomem apod. (mozna se ale pletu, nevim, jak to tu chodi).

Zatim jsem si vyhledl "Flat Internet Maximum" od Simyo (). 3 GB na 30 dnu. Mate s tim nekdo zkusenosti? Jina doporuceni? Lokalita, kde to budu prevazne pouzivat, je Berlin u Olympijskeho stadionu.

Diky,
Radek
Zaznamenáno
jou12



Karma: -1
Příspěvků: 45


« Odpověď #1 : Červenec 16, 2013, 04:09:47 pm »

taky sem se chtěl zeptat jak je to s internetem chci mit internet v mobilu vidim ze v lidlu je za 6.95 euro na mesic  500 mb a pak je ta rychlost asi mensi.prvni si musim  koupit v lidlu sim kartu  a chci se zeptat je na te sim karte nejaky kredit jak ji koupim.a jak se dobiji kredit když si koupim v lidlu tu sim kartu.a jak zjistim v mobilu kolik mam kreditu je to stejne jako v cehach hvězdička  101+ nebo jak to je v nemecku dekuji moc
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #2 : Červenec 16, 2013, 08:08:33 pm »

Ne jenom sim kartu za 6,95, ale i flešku. Ten stoji napr. v Aldi myslim 40eur. Jen sim ti bude k nicemu. Sim kartu je treba taky aktivovat pres internet. Nejede to automaticky pri aktivaci. Dobiji se to na vsech benzinkach nebo se taky da koupit dobijeci kupon napr. v drogerii miller je maji po celem nemecku.
Zaznamenáno
jou12



Karma: -1
Příspěvků: 45


« Odpověď #3 : Červenec 17, 2013, 09:58:11 am »

sim karta staci když chci mit internet jen v mobilu tak nemusim mit flesku
Zaznamenáno
Berla



Karma: 0
Příspěvků: 3



« Odpověď #4 : Červenec 18, 2013, 07:25:26 pm »

taky sem se chtěl zeptat jak je to s internetem chci mit internet v mobilu vidim ze v lidlu je za 6.95 euro na mesic  500 mb a pak je ta rychlost asi mensi.prvni si musim  koupit v lidlu sim kartu  a chci se zeptat je na te sim karte nejaky kredit jak ji koupim.a jak se dobiji kredit když si koupim v lidlu tu sim kartu.a jak zjistim v mobilu kolik mam kreditu je to stejne jako v cehach hvězdička  101+ nebo jak to je v nemecku dekuji moc

jou:
Ja jsem si koupil SIMku od Aldi, cekam, ze to bude podobny jako Lidl.
Dobijeni resim (u Aldi) koupi kuponu kdekoliv v Aldi a nadatlovanim kodu do telefonu/pres web rozhrani.
Stav kreditu: *101#.

BTW, zkus pouzivat ve vetach tecky, carky, otazniky...
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Netherlands.cz © 2024
O životě krajanů v Nizozemsku - Holandsku. Užitečné články a diskuze o životě, práci v Holandsku, ubytování, akcích nebo dovolené v Nizozemsku. Možnost organizování srazů nebo hledání spolujízdy z a do Nizozemska.

Odkazy | spolujizda | Autostop.sk | Autostop.pl | Zahnarzt München