bezplatné holandske inzertné stránky o hladaní práce
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Amsterodam | Eindhoven | Haag | Rotterdam | Utrecht
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: bezplatné holandske inzertné stránky o hladaní práce  (Přečteno 29698 krát)
Angel11



Karma: 0
Příspěvků: 3


« : Prosinec 19, 2011, 10:42:32 pm »

chcel by som podať inzeratý do nejakých holandskich www stranok,ale bezplatne,ja nepoznám žiadnu...môj inzerat sa týka ponukania stavebných prác...ako maliar,štukatér a podobne...dakujem za radu a typ Smích
« Poslední změna: Leden 02, 2012, 10:05:22 pm od David » Zaznamenáno
drahcir01



Karma: 0
Příspěvků: 8


« Odpověď #1 : Prosinec 20, 2011, 07:08:52 pm »

Cau. poradim ti,ale iba trocha inak. Skus v supermarketoch alko napr ALDI,LBERT HEIJN atd. Su tam tabula s obcianskou inzercio.Treba len vypisat tie karticky,samozrejme po holandsky.
Je to ciastocne riesenie tvojho problemu v podobe lokalnej inzercie.
A na nete su najlepsie tie platene. Ver mi.
Zaznamenáno
Angel11



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #2 : Leden 02, 2012, 08:11:03 pm »

dakujem pekne tak supermarketi ma vôbec nenapadli a pritom sám si občas sám prečítam čo tam ludia píšu. No myslím si že internet je internet...len škoda že tie poplatky su až tak drahe..:-(
Zaznamenáno
Frimmy



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #3 : Březen 08, 2012, 02:32:06 pm »

ahoj o jake prace by se jednalo? jsem z Moravy a v NL jsem uz rok a neco pracoval pred tremi roky. jsem kluk - 25 let , diky
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Netherlands.cz © 2024
O životě krajanů v Nizozemsku - Holandsku. Užitečné články a diskuze o životě, práci v Holandsku, ubytování, akcích nebo dovolené v Nizozemsku. Možnost organizování srazů nebo hledání spolujízdy z a do Nizozemska.

Odkazy | spolujizda | Autostop.sk | Autostop.pl | Zahnarzt München