Au-pair na leto
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Amsterodam | Eindhoven | Haag | Rotterdam | Utrecht
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Au-pair na leto  (Přečteno 23089 krát)
amma



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Květen 10, 2016, 08:36:46 pm »

Hladame dievca na letne mesiace ku dvom detom. Termin nastupu priblizne zaciatkom juna.
Zijeme na vidieku na juhu NL, praca s detmi by ta mala bavit, byt zodpovedna, samostatna, aktivna,
vediet sa samostatne rozhodovat, pomoc v domacnosti vitana, znalost angl. jazyka nutna, vek min. 20 rokov.
Na poziadanie zaslem viac info, a privitam info o tebe.

Zaznamenáno
zuzanabak



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #1 : Květen 10, 2016, 09:02:17 pm »

Dobrý deň
reagujem na Váš inzerát ohľadom opatrovania. Mala by som záujem o brigádu cez leto. Mám 20 rokov. Mám veľmi kladný vzťah k deťom a prírode. ovládam anglický jazyk a aj základy nemčiny. V prípade záujmu Vám môžem zaslať životopis. Ak sa môžem opýtať je Vaša ponuka ešte aktuálna a kolko maju deti rokov?
Zaznamenáno
zuzanabak



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #2 : Květen 10, 2016, 09:04:43 pm »

v prípade záujmu ma porsím kontaktujte na e-mail bakalovazuzana1[zavináč]gmail.com
Zaznamenáno
tynda



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #3 : Květen 15, 2016, 10:54:35 am »

Dobrý den,
měla bych zájem o vaší letní au-pair. Je mi 21 let. O děti se starám ráda, nebojím se také pomoci s domácností nebo s jinou prací kolem baráku. Mám základní znalost angličtiny. Pro více info budu ráda, když mě budete informovat na email: kristinakopecka[zavináč]seznam.cz.
Děkuji, Kopecká Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Netherlands.cz © 2024
O životě krajanů v Nizozemsku - Holandsku. Užitečné články a diskuze o životě, práci v Holandsku, ubytování, akcích nebo dovolené v Nizozemsku. Možnost organizování srazů nebo hledání spolujízdy z a do Nizozemska.

Odkazy | spolujizda | Autostop.sk | Autostop.pl | Zahnarzt München