NL vs. CZ - zachování podobné úrovně
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Amsterodam | Eindhoven | Haag | Rotterdam | Utrecht
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: NL vs. CZ - zachování podobné úrovně  (Přečteno 15735 krát)
Lukas12345



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Listopad 19, 2014, 03:28:22 pm »

Ahoj,
dostal jsem od svého zaměstnavatele nabídku přesunu do Holandska. Četl jsem si několik článků a viděl nějaká porovnání nákladů (i zde na fóru, ale nic rámcově vyjádřeného), ale raději bych se zeptal někoho se skutečnou zkušeností. Jedná se o IT firmu působící v NL, přičemž aktuálně jsem v Praze.

Někde jsem viděl, že náklady na žití v NL jsou cca o 60 - 70% vyšší než v Praze, zejména bydlení je výrazně dražší. Vzhledem k faktu, že bych si rád zachoval aktuální standard života (tj. vlastní bydlení 3+kk, několikrát do měsíce večeře venku, občas posezení s přáteli u piva, atd. s tím, že na konci měsíce ještě něco ušetřím) bych se chtěl zeptat, zda je toto číslo reálné. Zaměstnavatel mně nabízí cca 25% navýšení oproti podmínkám v CZ, což se mně nezdá dostatečné vzhledem k tomu, co jsem četl.

Předek děkuji za komentáře.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Netherlands.cz © 2024
O životě krajanů v Nizozemsku - Holandsku. Užitečné články a diskuze o životě, práci v Holandsku, ubytování, akcích nebo dovolené v Nizozemsku. Možnost organizování srazů nebo hledání spolujízdy z a do Nizozemska.

Odkazy | spolujizda | Autostop.sk | Autostop.pl | Zahnarzt München