Cesi v Leidenu
Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Amsterodam | Eindhoven | Haag | Rotterdam | Utrecht
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Cesi v Leidenu  (Přečteno 38276 krát)
zuz2353



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Duben 06, 2011, 06:10:43 pm »

Ahoj, ziji v Leiden uz nekolik mesicu a jeste se mi nepodarilo potkat nikoho z Cech ci Slovenska...Nekdo nejaky tip a chut zajit na kafe? Jsem pomerne flexibilni, pracuji obcas i v Rotterdamu.
Zaznamenáno
Lucie P



Karma: 1
Příspěvků: 5



« Odpověď #1 : Duben 08, 2011, 10:16:07 pm »

Ahoj Zuzko, žiji v holandském Heinenoordu v blízkosti Rotterdamu teprve osmý den:-)Kolegyně ze Slovenska mi zanedlouho odjede, a tak moc ráda uvítám českou či slovenskou kamarádku:-)Na kafe půjdu ráda, pro mě nejlépe na Zuid Plane v Rotterdamu..Mohu od cca 19.4. od pondělí do čtvrtka nejlépe v dopoledních či brzkých odpoledních hodinách (od 17h mi začíná směna v práci). Budu se případně těšit. Lucka (z Brna)
Zaznamenáno
Fijis
Noordwijk



Karma: 1
Příspěvků: 37



« Odpověď #2 : Duben 09, 2011, 08:20:22 pm »

Zdravim. Po dlouhe dobe sem zakotvil v Noordwijku a je tu fakt pekne v leidenu sem byl uz dvakrat...takze pomalu poznavam. Pokud budes mit zajem tak se ozvi na fbc Jan Fiji Fiala nebo pisni na +31639467539
Zaznamenáno

Kariera v Holandsku
zuz2353



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #3 : Duben 26, 2011, 07:54:15 pm »

Ahoj Honzo, Lucko obema jsem vam poslala kontakty ale off line jako soukr zpravu....zuzka
Zaznamenáno
CanaPetra



Karma: 1
Příspěvků: 19


2008


« Odpověď #4 : Květen 26, 2011, 02:47:10 pm »

nejkrásnejsi mesto leiden..hledám bydleni kdyby ste nekdo vedel kde se tam dá dobre bydlet..diky  Valím oči! Super!
Zaznamenáno

:-)
Kristýna Lukšová



Karma: 1
Příspěvků: 4


« Odpověď #5 : Leden 13, 2015, 10:07:32 am »

Ahojky jsem skoro 2 týdny v Alphen Aan Den Rijn ale můj pastel je z Leidenu tak tam často jezdíme ráda bych si také dala pokec pokud budeš chtít tak se můžem srazit
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Netherlands.cz © 2024
O životě krajanů v Nizozemsku - Holandsku. Užitečné články a diskuze o životě, práci v Holandsku, ubytování, akcích nebo dovolené v Nizozemsku. Možnost organizování srazů nebo hledání spolujízdy z a do Nizozemska.

Odkazy | spolujizda | Autostop.sk | Autostop.pl | Zahnarzt München